Yozgat Haber Gazetesi Yozgat'tan Güncel, Son Dakika Yozgat Haberleri

Yozgat TV’ye yayın engeli

Bölgesel Amatör Ligi 11’inci Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren Yozgat Belediyesi Bozokspor’un Elazığ’da Başarı Otomotiv Rüstempaşa takımı ile oynayacağı müsabaka öncesinde takım otobüsüne yapılan saldırının ardından bu sefer de Yozgat TV’nin yayın yapması engellendi.

Yozgat TV’ye yayın engeli

Başarı Otomotiv Rüstempaşa ile Yozgat Belediyesi Bozokspor arasında oynanacak olan müsabakayı Canlı olarak yayınlamak için Yozgat’tan Elazığ’a giden Yozgat TV Canlı yayın ekibine Başarı Otomotiv Rüstempaşa takımı yöneticileri engel oldu. Canlı yayın için izin almaya çalışan ekibimize Başarı Otomotiv Rüstempaşa yönetimi izin vermezken, 11’inci Grubu’n kalbinin attığı Elazığ’da ekibimize yapılan engelleme sadece Yozgat’a değil 11’inci grupta mücadele eden bütün takımların taraftarlarına yapılmıştır.

ELAZIĞ’DA SALDIRILARIN ARDI ARKASI KESİLMİYOR

Önce Yozgat Belediyesi Bozokspor’un kaldığı otel önünde bulunan takım otobüsünün üzerine çeşitli yazılar yazılarak, kırmızı siyahlı ekibe gözdağı verilmeye çalışılmıştı. Ardından müsabakanın başlamasına dakikalar kala stada giden Yozgat TV Canlı yayın ekibi engellemeler ile karşılaştı. Canlı olarak yayınlamak istediği müsabakanın canlı olarak yayınlanmamasına izin vermeyen Başarı Otomotiv Rüstempaşa yönetiminin bu tutumu ise tepki toplarken neden izin vermedikleri ise müsabaka başladıktan sonra anlaşılacak.

...

İçerik sonu

Getirilecek haber bulunamadı.

Sonraki