Yozgat Haber Gazetesi Yozgat'tan Güncel, Son Dakika Yozgat Haberleri

Yozgat ASH'nin Siirt ile müsabakası oynanmayacak

Hentbol Kadınlar Birinci Ligi B Grubu’nda Play-Off mücadelesi veren Kıta Logistics Yozgat Aile ve Sosyal Hizmetler Spor Kulübü’nun yarın Siirt İl Özel İdarespor ile oynaması gereken müsabaka iptal edildi.

Yozgat ASH'nin Siirt ile müsabakası oynanmayacak

Ligde ilk dört takım arasına kalarak Play-Off oynamayı hedefleyen Kıta Logistics Yozgat Aile ve Sosyal Hizmetler Spor Kulübü’nun yarın Siirt İl Özel İdarespor ile oynaması gereken müsabaka Siirt temsilcisinin ligden çekilmesi ile birlikte iptal oldu. Müsabakanın iptal olması nedeniyle bu hafta maç yapmayacak olan Kıta Logistics Yozgat Aile ve Sosyal Hizmetler Spor Kulübü’nun pazartesi gününden itibaren 17 Şubat tarihinde deplasmanda Sivas Belediyespor ile oynayacağı müsabakanın hazırlıklarına başlayacak. 

Kıta Logistics Yozgat Aile ve Sosyal Hizmetler Spor Kulübü Antrenörü Enis Atmaca, bu hafta Siirt İl Özel İdarespor’un ligden çekilmesinden dolayı müsabaka oynamayacaklarını söyledi. Pazartesi gününden itibaren önümüzdeki hafta sonu Sivas Belediyespor ile oynayacakları müsabakanın hazırlıklarına başlayacaklarını dile getiren Atmaca, Ligde ilk dört takım arasına kalarak Play-Off müsabakalarına katılmak istediklerini bu hedeflerine de adım adım ilerlediklerini sözlerine ekledi. İhsan ÇELİKKAYA

...

İçerik sonu

Getirilecek haber bulunamadı.

Sonraki