Yozgat Haber Gazetesi Yozgat'tan Güncel, Son Dakika Yozgat Haberleri

Yozgat Amatör Kümede yarın 5 müsabaka var

Yozgat Birinci Amatör Küme Futbol Ligi’nde biri A Grubu’nda 4’ü B Grubu’nda olmak üzere yarın toplam 5 müsabaka oynanacak.

Yozgat Amatör Kümede yarın 5 müsabaka var

Yozgat Birinci Amatör Küme Futbol Ligi A Grubu’nda yarın tek karşılaşma var. A Grubu’nda zirve mücadelesi veren Yozgat 66spor Yozgat Bozok Üniversitesi sahasında saat 12.00’da Divanlı Gençlerbirliği ile karşı karışa gelecek. A Grubunda Pazar günü ise 4 müsabaka oynanacak. Lider Sorgun Belediyespor Akdağmadeni deplasmanında Akdağmadenispor ile saat 13.00’da karşı karşıya gelecek. Boğazlıyan Belediyesi Sağlıkspor Boğazlıyan İlçe Stadında saat 13.00’da Çiğdemlispor’u konuk edecek. Yozgat Esnafspor Bozok Stadı dış sahasında saat 12.00’da Sarıkaya Belediyespor ile karşı karşıya gelecek. Çayıralan Esnafspor haftayı maç yapmadan BAY geçirirken, küme de kalma mücadelesi veren iki takım Yozgat SHÇEKspor ile Sırçalı Belediyespor Yozgat Bozok Stadı Dış Sahasında saat 14.30’da karşı karşıya gelecek. 

B Gurubu’nda ise bütün müsabakalar yarın oynanacak. Lider Yozgat İl Özel İdarespor Bozok Üniversitesi sahasında saat 14.00’da Tuzkayaspor’u konuk ederken en yakın takipçisi Yozgatspor 1959 FK ise Bozok Stadı Dış sahasında saat 12.00’da Bişekspor ile karşı karşıya gelecek. Sorgun 1071spor ligden çekilen Paşaköy Gençlikspor ile oynayacağı için haftayı maç yapmadan geçirecek. Boğazlıyan Şekerspor Boğazlıyan İlçe Stadında saat 13.00’da Yerköy Bağlarbaşı Köselispor’u konuk edecek. Grup’taki son müsabakada ise Kalespor ile Sorgun Gençlikspor karşı karşıya gelecek. Bu müsabaka Yozgat Bozok Stadı dış sahasında saat 14.30’da başlayacak. İhsan ÇELİKKAYA

...

İçerik sonu

Getirilecek haber bulunamadı.

Sonraki