Yozgat Haber Gazetesi Yozgat'tan Güncel, Son Dakika Yozgat Haberleri

Sorgun’da yoğun mesai

Yozgat Birinci Amatör Küme Futbol Ligi Play-Off Grubu’nda mücadele edecek olan Sorgun Belediyespor Pazar günü Boğazlıyan Belediyesi Sağlıkspor ile oynayacakları müsabakanın hazırlıklarını sürdürüyor.

Sorgun’da yoğun mesai

Sorgun Belediyespor Kulüp Başkanı Ergin Gül, normal sezonda A Grubu’nu lider olarak tamamlayarak Play-Off Grubu’na yükseldiklerini hatırlattı. Play-Off Grubu’nda da başarılı olarak Bölgesel Amatör Lige yükselmek istediklerine vurgu yapan Gül, Sorgun Belediyespor olarak her zaman olduğu gibi bu sezonda hedeflerinin Bölgesel Amatör Ligi olduğunu söyledi. İki sezondur kapısından döndükleri lige bu sene çıkacaklarına inandıklarının altını çizen Gül, ‘’Taraftarlarımızın da yoğun desteği ile bu sene hak ettiğimiz Bölgesel Amatör Lige çıkacağımıza inanıyorum’’ dedi.

Takımın başarısında taraftarların rolünün büyük olduğunu vurgulayan Gül, onların yoğun desteğiyle hedeflerine ulaşacaklarına inandığını dile getirdi. Gül, "Taraftarlarımızın da yoğun desteği ile bu sene hak ettiğimiz Bölgesel Amatör Lige çıkacağımıza inanıyorum. Onların coşkusu ve desteği bize güç veriyor" şeklinde konuştu.

Sorgun Belediyespor'un Play-Off mücadelesine yönelik hazırlıklarının tam gaz devam ettiğini belirten Kulüp Başkanı Ergin Gül, futbolcuların ve teknik ekibin büyük bir motivasyonla çalıştığını ifade etti. Gül, "Takımımızın Play-Off müsabakalarındaki performansıyla Bölgesel Amatör Lig'e yükselme şansını yakalayacağına inanıyorum. Bizler de yönetim olarak takımımızın yanında olmaya devam edeceğiz" diye konuştu. Haber Merkezi

...

İçerik sonu

Getirilecek haber bulunamadı.

Sonraki