Yozgat Haber Gazetesi Yozgat'tan Güncel, Son Dakika Yozgat Haberleri

Sivas hazırlıkları bugün başlıyor

Hentbol Kadınlar Birinci Ligi B Grubu’nda Play-Off mücadelesi veren Kıta Logistics Yozgat Aile ve Sosyal Hizmetler Spor Kulübü bir haftalık dinlenmenin ardından bugün Sivas Belediyespor ile oynayacakları müsabakanın hazırlıklarına başlayacaklar.

Sivas hazırlıkları bugün başlıyor

Siirt İl Özel İdarespor’un ligden çekilmesi nedeniyle haftayı maç yapmadan geçiren Kıta Logistics Yozgat Aile ve Sosyal Hizmetler Spor Kulübü bir haftalık dinlenmenin ardından bugün Antrenör Enis Atmaca gözetiminde Cumartesi günü deplasmanda Sivas Belediyespor ile oynayacağı müsabakanın hazırlıklarına başlayacak. Ligde Elazığ Sosyal Yardımlaşma takımı ile oynadığı müsabakayı hakem hataları sonucunda yenilen kırmızı siyahlı ekip hafta sonu Sivas Belediyespor ile deplasmanda oynayacağı müsabakayı kazanarak Elazığ maçını telafi etmek istiyor.

Kıta Logistics Yozgat Aile ve Sosyal Hizmetler Spor Kulübü Antrenörü Enis Atmaca, ligde yollarına emin adımlarla ilerlediklerini söyledi. Hakem hataları olmadığı sürece bütün takımları yenebilecek güce sahip olduklarını dile getiren Atmaca, ‘’Ligde son oynadığımız Elazığ Sosyal Yardımlaşma takımına özellikle hakemin ikinci yarıdaki hatalı yönetimi nedeniyle sahadan mağlubiyet ile ayrılan taraf olmuştuk. Geçtiğimiz haftayı ise Siirt İl Özel İdarespor takımının ligden çekilmesinden dolayı dinlenerek geçirdik. Bir haftalık dinlenme süresinin ardından bugün Cumartesi günü deplasmanda Sivas Belediyespor ile oynayacağımız müsabakanın hazırlıklarına başlayacağız. Güçlü rakibimiz ile oynayacağımız müsabakaya çok iyi hazırlanacağız ve sahadan galibiyet ile ayrılmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Bu müsabaka bizim için çok önemli. Elazığ karşısında aldığımız mağlubiyeti Sivas Belediyespor ile oynayacağımız müsabakayla telafi etmek istiyoruz. Cumartesi gününe kadar çok iyi hazırlanıp Sivas’a gideceğiz’’ dedi. İhsan ÇELİKKAYA

...

İçerik sonu

Getirilecek haber bulunamadı.

Sonraki