Yozgat Haber Gazetesi Yozgat'tan Güncel, Son Dakika Yozgat Haberleri

Reha 5’i bir yerde taktı

Bölgesel Amatör Ligi 11’inci Grup’ta mücadele eden Yozgat Belediyesi Bozokspor’un hafta sonu Dersimspor’u 9-0 yendiği müsabakanın yankıları halen devam ediyor.

Reha 5’i bir yerde taktı

Yozgat Bozok Stadı’nda oynanan müsabakada özellikle Reha Kurt’un attığı 5 gol konuşuluyor. Ligde tek puan kaybı yaşadığı rakibine gol olup yağan ve Dersimspor filelerini tam 9 kez havalandıran kırmızı siyahlı ekipte Reha Kurt attığı 5 gol ile maçın yıldızı oldu. Kurt attığı 5 gol ile birlikte kırmızı siyahlı forma altında toplam 12 kez rakip fileleri havalandırmış oldu. 11’inci grupta 12 gol ile de gol krallığı sıralamasında ilk sırada yer alan tecrübeli golcü gollerinin kalan haftalarda da devam edeceğini söyledi. Yozgat Belediyesi Bozokspor’a şampiyonluk yaşamak için geldiğini ve sezon başından buyana bunun için takım olarak ellerinden gelenin en iyisini yapmaya gayret gösterdiklerini belirten Kurt, ‘’Şampiyonluğa kilitlenmiş durumdayız. Takım olarak şampiyonluk için motive olduk ve şuanda en yakın takipçimize 8 puan fark atarak lider durumdayız. Bu hafta Dersimspor ile oynadığımız müsabakada 5 tane gol attım. Ben gollerime bundan sonraki haftalarda da devam edeceğim. Burada kimin gol attığı önemli değil, önemli olan takımımızın kazanması ve sezon sonunda da şampiyon olması’’ dedi. 

SIRALAMADA YOZGAT BELEDİYESİ BOZOKSPOR’DA 4 İSİM VAR

Öte yandan gol krallığı sıralamasında Yozgat Belediyesi Bozokspor’dan 4 isim yer aldı. Reha Kurt attığı toplam 12 gol ile sıralamada birinci sırada yer alırken, Umut Koray Öz attığı 6 gol ile 6’ıncı sırada, Ahmet Üner attığı 5 gol ile 7’inci sırada ve Mustafa Değirmenci ise attığı 4 gol ile 12’inci sırada yer aldı. İhsan ÇELİKKAYA

...

İçerik sonu

Getirilecek haber bulunamadı.

Sonraki