Yozgat Haber Gazetesi Yozgat'tan Güncel, Son Dakika Yozgat Haberleri

Galibiyet serisini 13’e çıkardı

Bölgesel Amatör Ligi 11’inci Gurupta şampiyonluk mücadelesi veren Yozgat Belediyesi Bozokspor, ligde namağlup yoluna devam ederken, Başarı Otomotiv Rüstempaşaspor’u 4-1 mağlup ederek galibiyet serisini 13’e çıkardı.

Galibiyet serisini 13’e çıkardı

Süperlik, Birinci Lig, İkinci Lig, Üçüncü Lig ve Bölgesel Amatör Ligi’nde namağlup yoluna devam eden üç takımdan biri olan Yozgat Belediyesi Bozokspor ligde 14 maçtır mağlubiyet yüzü görmezken, hafta sonu Başarı Otomotiv Rüstempaşaspor’u mağlup ederek üst üste 13’üncü galibiyetini aldı.

Süperlik, Birinci Lig, İkinci Lig, Üçüncü Lig ve Bölgesel Amatör Ligi’nde toplam 305 takım mücadele ederken, bu 305 takım arasında sadece 3 takım yoluna namağlup olarak devam ediyor. TFF Üçüncü Lig 1’inci Grupta mücadele eden Aliağaspor 18 müsabakada 11 Galibiyet 7 beraberlik alırken, Bölgesel Amatör Ligi 5’inci Grup Muğlaspor 15 maç 11 Galibiyet 4 Beraberlik aldı. Bölgesel Amatör Ligi 11’inci Grup’ta ise Yozgat Belediyesi Bozokspor çıktığı 14 müsabakadan 13 galibiyet 1 beraberlik aldı. Yozgat Belediyesi Bozokspor, Muğlaspor ve Aliağaspor ile birlikte Türkiye liglerinde namağlup olan üç takım unvanlarını koruyorlar. TFF Üçüncü Lig 1’inci Grupta mücadele eden Aliağaspor 18 müsabakada 11 Galibiyet 7 beraberlik alırken 28 gol atıp kalesinde ise 8 gol yedi. Grupta 40 puan toplayan Aliağaspor ikinci sırada yer alıyor. Bölgesel Amatör Ligi 5’inci Grup Muğlaspor 15 maç 11 Galibiyet 4 Beraberlik alırken, 27 gol atıp, kalesinde ise 6 gol gördü. Grupta 37 puan toplayan Muğlaspor lider olarak yoluna devam ediyor. Bölgesel Amatör Ligi 11’inci Grupta ise Yozgat Belediyesi Bozokspor 14 müsabakada 13 galibiyet, 1 beraberlik alırken 40 gol atıp kalesinde ise 5 gol gördü. 40 puana sahip temsilcimiz en yakın takipçisi Bingölspor’un 8 puan önünde liderliğini devam ettiriyor. İhsan ÇELİKKAYA

...

İçerik sonu

Getirilecek haber bulunamadı.

Sonraki