Yozgat Haber Gazetesi Yozgat'tan Güncel, Son Dakika Yozgat Haberleri

Yozgat Müftüsü Gülden’den bir dizi ziyaret

Yozgat Müftüsü Ali Gülden, Bölge Yatılı Hafızlık Kız Kur’an Kursunu, Bozok Üniversitesi Genel Sekreteri Doç. Dr. Mustafa Kocakaya'yı, Valilik Açık Kapı Şube Müdürü olarak ilimize atanan Sami Çermik'i ve Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Yozgat Şubesi Temsilcisi olarak atanan Erhan Uyar'ı ziyaret etti.

Yozgat Müftüsü Gülden’den bir dizi ziyaret

KUR'AN KURSU ZİYARETİ

İl Müftüsü Ali Gülden Bölge Yatılı Hafızlık Kız Kur’an Kursuna ziyaret gerçekleştirdi. Gülden Kurs yöneticilerinden devam eden eğitim süreci hakkında bilgi aldıktan sonra Kur’an kursu bünyesindeki 4-6 yaş sınıflarını gezerek öğrencilerle ayrı ayrı ilgilendi. İl Müftüsü Gülden, yetişkinler için başlatılan Arapça eğitim sınıfına giderek kursiyerler ile konuştu.

İl Müftüsü Ali Gülden Kursu yönetici ve eğitim kadrosuna kolaylıklar dileyerek ziyaretini tamamladı.

BOZOK ÜNİVERSİTESİ GENEL SEKRETERİNE ZİYARET

İl Müftüsü Ali Gülden Bozok Üniversitesi Genel Sekreteri Doç. Dr. Mustafa Kocakaya'yı ziyaret etti. Genel Sekreterlik makamında gerçekleşen ziyarette sayın İl Müftüsü ile Genel Sekreter bir süre sohbet etti. Nazik ziyaretleri sebebiyle Genel Sekreter İl Müftüsü Ali Gülden’e teşekkür ederken ev sahipliklerinden dolayı İl Müftüsü Gülden, Bozok Üniversitesi Genel Sekreteri Doç. Dr. Mustafa Kocakaya'ya teşekkür etti.

YOZGAT VALİLİĞİ AÇIK KAPI ŞUBE MÜDÜRÜNE ZİYARET

İl Müftüsü Ali Gülden Valilik Açık Kapı Şube Müdürü olarak ilimize atanan Sami Çermik'e ziyarette bulundu. İl Müftüsü Gülden, yaptığı ziyarette Sami Çermik'e yeni görevlerinde başarılar dilerken, Valilik Açık Kapı Şube Müdürü Sami Çermik ziyaretleri sebebiyle İl Müftüsü Ali Gülden’e teşekkür etti.

MÜSİAD BAŞKANINA ZİYARET

İl Müftüsü Gülden Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSAİD) Yozgat Şubesi Temsilcisi olarak atanan Erhan Uyar'ı ziyaret etti. İl Müftüsü Gülden, Müsiad Başkanı Erhan Uyar'a yeni görevlerinde başarılar dilerken, ziyaretleri sebebiyle Uyar, İl Müftüsü Ali Gülden'e teşekkür etti. Haber: Buse COŞAR

...

İçerik sonu

Getirilecek haber bulunamadı.

Sonraki