Yozgat Haber Gazetesi Yozgat'tan Güncel, Son Dakika Yozgat Haberleri

Hafıza Dua ve Kutlama

Yozgat İl Müftülüğü İmran Hafızlık Kız Kur'an Kursu'nda hafızlık eğitimini tamamlayan Tuğba Abdüllatif isimli öğrenci 5 ay gibi kısa bir sürede hafızlığını tamamlayıp icazet almış ve İl Müftüsü Ali Gülden, hafızlık belgesini takdim ederek öğrenciyi tebrik etmişti.

Hafıza Dua ve Kutlama

Üstün gayret ve başarıyla ismini hafızlar kervanına yazdıran öğrenci için İmran Hafızlık Kız Kur'an Kursu'nda kutlama ve dua programı düzenlendi.

İl Müftü Yardımcısı Aybala Tuğba Uzuner hafız öğrenciyi tebrik ederek, "Allah'ın bize verdiği en büyük nimetlerinden biri olan Kur'an-ı Kerim'i öğrenen ve hıfzeden öğrencilerimizin her birini tebrik ediyorum. Rabbimiz Kur'an-ı Kerim'in gösterdiği ilkelere bağlı olarak İslam’a hizmet edebilmeyi nasip eylesin. Hafızlarımızın yetişmesinde emeği olan tüm hocalarımıza şükranlarımızı sunuyorum" İfadelerini kullandı.

Öğrencilere çeşitli hediyeler ve ikramların yapıldığı programa öğrenci velileri de katıldı. Kurs yöneticisi Mehtap Yalçıntaş ve Kur’an kursu öğreticileri de hazır bulundu. Haber Merkezi

...

İçerik sonu

Getirilecek haber bulunamadı.

Sonraki